Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy chorzy umysłowo mogą kandydować na Prezydenta RP?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy chorzy umysłowo mogą kandydować na Prezydenta RP?

    Dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze, co w tej wersji można zmienić, lub czy można zmienić moduł na taki, w którym można edytować kod ( i jaki by to musiał być)
    mario

  • #2
    Czy chorzy umysłowo mogą kandydować na Prezydenta RP?

    Po obejrzeniu tego "wywiadu" uważam, że należy wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne dla kandydatów na urząd Prezydenta RP...

    Rycerze Jedi - to "intergalaktyczna bezpieka, ubecja z tym całym małym Yodą na czele" - cytat z kandydata na Prezydenta RP... niesamowite....



    ps. swoja droga ten swir żydożerca ma wyjątkowo "polskie" nazwisko... :P
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      A bo to on jeden powinien przejść badania? Znam jeszcze co najmniej 460 którym powinni zrobić te same badania
      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
      _______________________________________
      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

      Komentarz


      • #4
        Każdemu, któremu zrobi się badania można z niego zrobić wariata.

        Jak w przypadku prawnika (o czym autor tematu wiedzieć powinien) - pokaż mi człowieka a znajdę na niego paragraf

        It's nice to be important but more important is to be nice

        Komentarz


        • #5
          marlej108, gościa nie trawię, ale od razu widać że jaja sobie robi.
          AGR 112KM, 232Nm
          Subaru Impreza GH 2.0 150KM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez parasite
            od razu widać że jaja sobie robi.
            parasite, a ilu realnie to zrozumie, że są to jaja?

            It's nice to be important but more important is to be nice

            Komentarz


            • #7
              miodowy, no niewielu po tym jak to przedstawiają w mediach. Oczywiście nie zmienia to faktu, że gość jest kretynem, ale jednak w tym przypadku media przeginają.
              AGR 112KM, 232Nm
              Subaru Impreza GH 2.0 150KM

              Komentarz


              • #8
                parasite, a ilu realnie to zrozumie, że są to jaja?
                to właśnie ich by trzeba zbadać..

                Komentarz


                • #9
                  Pany - ustawione to fakt ale jakby nie spojrzeć o Star Wars`ach pojęcie ma :lol:
                  Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                  => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                  => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                  => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                  "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili
                    Darmowy rozgłoś jakby nie było.
                    Rafał

                    Komentarz


                    • #11
                      Wlasnie trwa debata - kretyn Braun w ciagu 2 minut udzielanej odpowiedzi 5 razy odniosl sie do Zydow... skad sie biora tacy durnie w polskiej polityce??? Wracam do sluchania "genialnych" kandydatow (szkoda ze Bronek zdezerterowal...).
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        bronek cale zycie miga sie od odpowiedzialności TUSK jak by byl to by za niego wystapil
                        krystian

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez aro_40
                          A bo to on jeden powinien przejść badania? Znam jeszcze co najmniej 460 którym powinni zrobić te same badania
                          A gdzie ci, którzy na tych 460 głosowali? 8)
                          Piter
                          tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                          KM i Nm dołożył gregor10

                          Komentarz


                          • #14
                            A ja już myślałem, że JKM strzeli w pysk JP :diabelski_usmiech

                            To co już teraz wymyślają... Just a moment... Zdaje ktoś prawo jazdy.... a za jakiś czas znów kasę płacić! Jakby to nie mogło być w programie kursu...i w cenie!!!
                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez spc
                              Zamieszczone przez aro_40
                              A bo to on jeden powinien przejść badania? Znam jeszcze co najmniej 460 którym powinni zrobić te same badania
                              A gdzie ci, którzy na tych 460 głosowali? 8)
                              Tutaj!!! Tutaj !!! :spoko
                              :szeroki_usmiech
                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                              _______________________________________
                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez marlej108
                                Wlasnie trwa debata - kretyn Braun w ciagu 2 minut udzielanej odpowiedzi 5 razy odniosl sie do Zydow... skad sie biora tacy durnie w polskiej polityce??? Wracam do sluchania "genialnych" kandydatow (szkoda ze Bronek zdezerterowal...).
                                Czy Twoim zdaniem coś ciekawego wynikło z wczorajszej #DEBATA prezydencka w TVP1 ? Bo nie wiem czy jest gdzieś taki temat na Forum. PS. Kupiłeś już następce SuperBaśki?

                                Komentarz


                                • #17
                                  Chory psychicznie czy złodziej?
                                  A co to dla nas na dole za różnica?
                                  Najwyżej będzie momentami tragicznie, śmiesznie, żałośnie, głośno, pokłóca się, moze po ryju jak w innych parlamentach natrzaskają.
                                  Ale dla nas na dole będzie nadal tak samo ch*@$wo.
                                  Mam takie wrażenie że Pawełek może być "czarnym koniem" tych wyborów. Ale co z tego? Nie wygra, a nawet jakby zdarzył się cud to co on zrobi sam bidulek czy z paroma od JKM? Będzie cyrk i kłótnie IMO. Ale coś się będzie działo.
                                  A my i tak za to wszystko zapłacimy.
                                  Żeby coś się zmieniło to by trzeba wszystkich z wiejskiej wysłać takim A380 w podróż w jedną stronę i szybko wybory robić :szeroki_usmiech .
                                  Pewnie tylko mnie to śmieszy ale innego pomysłu na zmiany nie mam :wink:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Alonzo_
                                    Mam takie wrażenie że Pawełek może być "czarnym koniem" tych wyborów. Ale co z tego? Nie wygra, a nawet jakby zdarzył się cud to co on zrobi sam bidulek czy z paroma od JKM?
                                    update: juz wycofał się ze współpracy z JKM

                                    co zrobi jak wygra? G...no sam, bez zaplecza, bez szabelek w Sejmie zrobi tyle co i teraz może robić. Sorry, może ewentualnie cos im zablokować z podpisem, ale szybko się odgryzą i go ugotują na twardo
                                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                    _______________________________________
                                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      dobry był ten "ksiądz" w okularach Pan Grzegorz Braun
                                      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        marlej108, Braun = Bronek.
                                        jeden przegina swoimi antywywodami na wiele tematów = drugi przegina swoją bezpłciowością i dupowłażeniem.
                                        a więc czy "chorzy" na antytezy powinni kandydować = czy pipy i sprzedawczyki powinny kandydować? teoretycznie oba przypadki powinny być odrzucone, zresztą wszystko pomiędzy pewnie też.... Ale co mamy do gadania....

                                        [ Dodano: Sro 06 Maj, 15 23:29 ]
                                        Alonzo_,

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Bronek od wyborcow dostał klapsa :diabelski_usmiech
                                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez marlej108
                                            Bronek od wyborcow dostał klapsa :diabelski_usmiech
                                            Widocznie nie wszyscy są ... :twisted:
                                            Kondziu

                                            OCP

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Mnie zastanawia co nie tak jest z tymi debilami co z ignoranctwa albo lenistwa nie poszli na wybory...wszyscy na około marudzą jak to jest im źle, a potem dupy nie ruszą żeby coś zmienić...żeby pokonać "bul"...
                                              Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                              https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                              www.tuneforce.pl
                                              www.dpfserwis.pl

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez kmink
                                                Mnie zastanawia co nie tak jest z tymi debilami co z ignoranctwa albo lenistwa nie poszli na wybory...wszyscy na około marudzą jak to jest im źle, a potem dupy nie ruszą żeby coś zmienić...żeby pokonać "bul"...
                                                też się zastanawiam co z tymi ludźmi jest nie tak. Żeby chociaż miał kilka kilometrów do punktu wyborczego, ale z reguły to rzut beretem (jak w mieście...). Tak się rozleniwili, że nawet tyłka sprzed telewizora im się oderwac nie chce?
                                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                                _______________________________________
                                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Alonzo_
                                                  Mam takie wrażenie że Pawełek może być "czarnym koniem" tych wyborów.
                                                  Ten czarny koń uzyskał aż 20 % poparcia to wiele, aż za wiele w porównaniu do JKM czy innych. Wysoki wynik Dudy i Bromka nie dziwi, nie od dziś naród podzielony jest pomiędzy PO-PIS.

                                                  Zamieszczone przez aro_40
                                                  Zamieszczone przez kmink
                                                  Mnie zastanawia co nie tak jest z tymi debilami co z ignoranctwa albo lenistwa nie poszli na wybory...wszyscy na około marudzą jak to jest im źle, a potem dupy nie ruszą żeby coś zmienić...żeby pokonać "bul"...
                                                  też się zastanawiam co z tymi ludźmi jest nie tak. Żeby chociaż miał kilka kilometrów do punktu wyborczego, ale z reguły to rzut beretem (jak w mieście...). Tak się rozleniwili, że nawet tyłka sprzed telewizora im się oderwac nie chce?
                                                  Ja byłem więc mnie nie atakuj. Swoją drogą TYLKO połowa narodu zagłosowała ponieważ (a może tylko tyle) naród a w zasadzie obywatele nam się starzeją i nie chce im się iść do wyborów jak mojej Babci (jednej 80 letniej i drugiej 91 letniej) pomimo że zawiozę / odwiozę = lenistwo! Jaki procent z tych wyjechało ? Nie każdemu za granicą chce się głosować i załatwiać te formalności - tak zakładam - bo mają to w d*** skoro wyjechali i dostają swoja wypłatę w funtach/ euro albo pracują na czarno po kątach. Młodzi też olali wybory bo jak słyszałem "to nic nie zmieni". Studenci pewnie zagłosowali i są świadomi ale taki "świeży" 18-latek to z pewnością "burza mózgu" o d*pe, kamieni kupę.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X